Trendy Vianoc 2016

Trendy Vianoc 2016.

V nedeľu 27. decembra si zapálime na adventnom venci prvú sviečku.  Tí ortodoxnejší z nás si pomyslia, aké trendy? Ihličie, jablko, orechy a 4 sviečky -  tri fialové a jedna ružová. Nie milí strážcovia dejín trendy sú, boli aj budú.  Svieži vánok minimalizmu a čisté línie badať aj na Vianočných trendoch.  Vôňa čerstvého ihličia a ligotavé zlato, medené, sklenené ozdoby pomaly nechajú zabudnúť na striebornú farbu. Krásne pastelové odtiene staroružovej bledozelenej a tyrkysovej farby dovolia vyzdobiť naše príbytky  moderne a farebne. Je až neuveriteľné, že táto okázalá ligotavá a rozprávková móda ide ruka v ruke Vintage ale už iba chvíľu. Za dverami  už čakajú na nás retro ozdoby húpací koník, pletené figúrky, krásne nórske vzory, vlnené priadze, ktoré  nám starším pripomenú naše detstvo a tým mladším generáciám zase Vianoce u babičky.

Ak sa uspokojíte s umelým ihličím, tak najhľadanejšie tento rok sú zasnežené vetvičky. Z ihličia najdlhšie vydrží Nobilis, ktorý neopadá iba zoschne.

Milé moje priateľky, či už si zapálite klasickú štíhlu sviečku, valcovú či guľatú prajem Vám aby ste to urobili v spoločnosti svojich milovaných. Tešte sa z toho, že ste spolu a s láskou spomínajte pri plamienku nádeje na tých, ktorí nás tento rok navždy opustili.
Tree Hilton Hotel Advent Advent